Centrum Flebologii

O centrum flebologii

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do Centrum Flebologii zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób żył. W placówce, którą stworzyliśmy specjalnie dla Pacjentów z problemami żylnymi, spotkacie Państwo kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów.

Oferujemy kompleksowe leczenie choroby żylnej. Postępowanie diagnostyczno-lecznicze rozpoczyna się zawsze od dokładnej diagnostyki.  Oferujemy Państwu pełną diagnostykę ultrasonograficzną naczyń żylnych i tętniczych (badania USG-Doppler) oraz specjalistyczne konsultacje lekarskie. W dalszej kolejności podejmowana jest decyzja dotycząca wyboru właściwej metody leczenia. Zespół doświadczonych lekarzy specjalistów z zakresu flebologii, chirurgii, chirurgii naczyniowej, anestezjologii, radiologii i diagnostyki obrazowej zapewni Państwu rzetelne podejście do problemu.
Wybór metody leczenia jest zawsze dostosowany do zgłaszanych dolegliwości, z uwzględnieniem pozostałych schorzeń Pacjenta. W leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych stosujemy w pierwszej kolejności najnowocześniejsze, dobrze sprawdzone oraz małoinwazyjne metody leczenia, m.in.: mikroskleroterapię, wszystkie warianty echoskleroterapii z użyciem piany podawanej donaczyniowo, obliterację mechaniczno-chemiczną systemem FLEBOGRIF, miniflebektomię, laseroterapię wewnątrzżylną systemem ELVeS 1470 nm. Naszym Pacjentom z niewydolnością żylną kończyn dolnych oferujemy również zabiegi przy użyciu klasycznych metod chirurgii krótkoterminowej.

Leczenie odbywa się w specjalnie w tym celu stworzonym i wyposażonym w  sprzęt Oddziale Chirurgii Jednego Dnia. Dysponujemy spełniającym standardy Blokiem Operacyjnym. Pacjent przez cały pobyt znajduje się pod wykwalifikowaną opieką anestezjologiczną i pielęgniarską.

W leczeniu niewydolności żylnej bardzo często stosujemy podejście hybrydowe. Polega ono na łączeniu różnych metod terapeutycznych u tego samego Pacjenta w czasie jednej procedury zabiegowej.